Return to site

Bankárske raňajky

22.6.2017 / 8.30 / spoločné posedenie pri niečom dobrom pod zub

Program,Verejné

Tešíme sa na ďalšie spoločné raňajky pre všetkých z Banky a nielen z Banky predposledný júnový štvrtok :)

V rámci livestreamu si môžeme vypočuť veľmi zaujímavého hosťa: Jaroslava Sýkoru, člena Medzinárodnej astronautickej akadémie v Paríži, vojenského stíhacieho a dopravného pilota, sociológa. Téma, o ktorej bude hovoriť: KOZMICKÝ VÝSKUM v ľudskej sfére (www.brainbreakfast.cz).

My pripravíme čosi malé pod zub, teplý čaj a príjemnú atmosféru. Ak máš chuť na niečo špeciálne, pokojne si prines (alebo prines aj nám :) ) Pozvi aj svojich priateľov, daj nám vedieť v registrácii, vidíme sa, tešíme sa!

PS: Veľmi nám pomôže, ak sa zaregistruješ. Vieme tak pripraviť raňajky čo najlepšie (rozumej prichystať adekvátnemnožstvo jedla ;) ). Ďakujeme :)
____________________________________________________________
Registrácia: http://goo.gl/forms/v0T9tGGM9j
Vstupné: zadarmo

____________________________________________________________
A čo je zmyslom samotného projektu Brain&Breakfast? Ako hovorí Jan Mašek, ktorý prvé raňajky pripravil pre svojich kolegov pred takmer 4 rokmi: "To, co nás všechny návštěvníky snídaní spojuje, je snaha o seberozvoj, o tzv. sundávání klapek z očí, které se nám po letech strávených v jednom oboru nebo firmě prostě a jednoduše vytvoří. Tyto nám potom brání řešit věci kreativně a uzamykají nás v kruhu standardních řešení a v režimu zaběhnutých kolejí. Brain&Breakfast primárně vznikly právě proto, abychom se od sebe vzájemně inspirovali. Abychom si ukázali nové obzory a představili si odvětví a myšlenky, které by se k nám jinak třeba vůbec nedostaly. Jsou také možností potkat se a promluvit si s lidmi se silným příběhem a v neposlední řadě se propojovat navzájem."

Viac info o Brain&Breakfast a predošlých témach nájdeš na www.brainbreakfast.cz

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly