Return to site

Spravte si webovú stránku bez programovania

19.6.2017 / 16.30 / workshop

Chceli by ste svoju webku, ale neviete ako na to? V rámci štvorhodinového minikurzu lektorky Martiny Novákovej zo Vzdelavaren.sk vám ukážeme, ako na to. Či už chcete začať blogovať alebo podnikať online, systém WordPress vám umožní vytvoriť stránku rýchlo a jednoducho.


Ukážeme vám, ako si môžete bezplatne stránku vytvoriť a spravovať bez pomoci programátorov. Pred kurzom nemusíte mať žiadne vedomosti z WordPress, všetko si ukážeme a vyskúšame priamo na kurze.

MAŤA NOVÁKOVÁ, spoluzakladateľka vzdelávacej agentúry Vzdelavaren.sk, sa WordPressu venuje už niekoľko rokov. Tvorí stránky vo WordPress, školí a stále sa niečo nové učí. WordPress miluje, pretože je jednoduchý a má úžasnú komunitu. Okrem iného ju môžete stretnúť na WordPress meetupoch, ktoré organizuje každý mesiac v Žiline.

Vstupné: 49 € v predpredaji (na mieste 59 €)

Zarezervujte si svoje miesto čo najskôr (najneskôr však do 18.6.2017). Maximálny počet účastníkov je 10, aby sme mali pohodu a dostatok priestoru na prácu a všetky vaše otázky. Malé občerstvenie, voda a dobrá káva alebo čaj v cene.

Účastníci môžu v prípade záujmu pokračovať na minikurze WordPress pre mierne pokročilých.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly