Return to site

Strasti a radosti sociálnych sietí

21.6.2017 / 17.00 / prednáška

Verejné

Dievčatá zoVzdelavaren.skpripravili posledné predprázdninové pokračovanie Internetovej akadémie. Marian Jaslovský z komunikačnej agentúryMindsharepríde porozprávať niečo o strastiach a radostiach, s ktorými sa môžete stretnúť na sociálnych sieťach. Skrátka, také zo života :)

MARIAN JASLOVSKÝ, hudobník, novinár, publicista, autor štyroch úspešných kníh, od roku 2011 aj social media manažér, pracujúci hlavne pre agentúru Mindshare Slovakia je na Facebookou známy aj ako zakladateľ často kopírovaných skupín Susedská burza (blšia skupina), Susedský sekáč a Susedská obživa. Osobná stránka: www.jaslovsky.sk

Vo svojej prednáške bude hovoriť o facebooku, ako z neho dostať čo najviac, a čomu sa radšej vyhnúť. Facebook používajú aj u nás milióny ľudí a aj keď nepropagujeme svoj alebo niečí biznis alebo nejaké svoje aktivity, na facebooku nechávame jasnú správu o sebe. Prednáška je určená pre tých, ktorí chcú túto komunikáciu zlepšiť. Alebo sa len pobaviť.

Počet účastníkov je limitovaný, zabezpečte si svoje miesto už teraz!

Registrácia:https://goo.gl/PtbFkH
Vstupné: 12 € predpredaj (15 € na mieste)
____________________________________________
Vzdelavaren.sk a Banka Žilina vám prinášajú Internetovú akadémiu aj v roku 2016 - sériu prednášok na témy krútiace sa okolo internetu. Chcete vedieť viac? Kliknite na www.internetova-akademia.sk. 

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly